KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 13524565
nr 1352 4565
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färgetsningar, 2 st, Signerad, numrerad HC 8/20. Motivet: 32x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 oktober 2020
kl 19:45:28
5/10 16:24:36
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson